Branża

Pracownik administracyjno-biurowy

Bez doświadczenia Dodaj do ulubionych
Kontakt 794 796 328
praca@assunto.pl

Firma Rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta szuka pracownika na stanowisko:

 Zakres obowiązków:

  • prowadzenie biura
  • kontakt z Klientami
  • obsługa urządzeń biurowych
  • kontrola nad korespondencją firmy

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na1 etatu
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego

 Wymagania:

  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • pracowitość
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office,
  • otwartość

Podkarpackie
Rzeszów

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 462
Wyświetlony: 299
Wygasa: 2022-12-29 12:20:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/