Branża

Kierownik budowy - delegacje

Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: praca w delegacji

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży budowlanej, wykonującej prace na terenie całego kraju, szuka osób do pracy na stanowisku:

Kierownik budowy - oferta pracy tymczasowej

Zadania:

  • Prowadzenie i nadzorowanie budów (kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, prawidłowości wykonywanych robót)
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Organizacja pracy
  • Nadzór nad firmami wykonawczymi
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji technicznej
  • Zamawianie materiałów budowlanych

Oczekujemy:

  • 1 roku doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika budowy
  • Uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych
  • Wykształcenia wyższego technicznego (mile widziane z zakresu inżynierii środowiska)
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w wykonawstwie zewnętrznych sieci ciepłowniczych i praktyczna znajomość prawa budowlanego

Oferujemy:

  • Pracę w delegacjach na terenie Polski
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie podstawowe + diety
  • Pracę w godz. 7-15 możliwe nadgodziny

Lokalizacja

Cała Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 287
Wyświetlony: 3391
Wygasa: 2021-01-31 15:41:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/