Branża

Manager/Koordynator

Mega oferta Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: Rzeszów, woj. Podkarpackie

Agencja Rekrutacyjna Assunto (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży eventowej szuka osób na stanowisko:

Manager/ Koordynator

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i obsługa biura zarządu
  • reprezentowanie organizacji na zewnątrz oraz przed mediami
  • planowanie i nadzorowanie kosztów zarządzania biurem
  • planowanie strategii dotyczącej planowanych działań
  • sporządzanie rozliczeń z realizowanych projektów
  • koordynowanie obiegiem dokumentów wewnątrz organizacji
  • kontakty z dostawami, klientami, instytucjami
  • przygotowanie zapytań ofertowych i pozyskiwanie sponsorów
  • współpraca przy organizowaniu eventów i akcji charytatywnych
  • koordynacja poczty firmowej i przesyłek kurierskich,
  • zarządzanie sprzedażą biletów, pakietów sponsorskich
  • organizowanie akcji marketingowych oraz  public relations
  • kontakty z współpracującymi firmami
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • tworzenie zestawień i przygotowywanie dokumentacji dla księgowości
  • przygotowywanie pism, uzgadnianie i negocjowanie warunków umów z kontrahentami, urzędami
  • przygotowywanie zestawień i rozliczeń na koniec okresów rozliczeniowych
  • stała współpraca z zarządem organizacji

 Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów eventowych
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office
  • wykształcenie średnie/wyższe
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm w kontaktach biznesowych
  • prawo jazdy kat. B
  • pomysłowość i zaangażowanie w realizowane projekty
  • nastawienie na realizację założonego celu oraz wyniku

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz realizację własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy, które pomogą Ci w realizacji zadań
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 385
Wyświetlony: 1675
Wygasa: 2020-06-30 16:00:00
http://www.facebook.com https://plus.google.com/