Na naszej stronie używamy plików cookie. Kontynuując przeglądanie akceptujesz naszą politykę cookie.  

 

Projekty UE

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego partnera, który pomoże w pozyskaniu zewnętrznych źródeł finansowania Waszego przedsięwzięcia - zapraszamy do współpracy !!

 

Środki na start to zawsze najważniejszy punkt w drodze do własnego biznesu. My pomożemy Państwu je zdobyć! Wspólnie rozważymy różne możliwości i wybierzemy optymalne źródło finansowania, a potem przygotujemy wniosek i wesprzemy Państwa w realizacji projektu.

 

Dzięki naszym usługom nie tylko pozyskają Państwo kapitał na rozpoczęcie realizacji własnych planów biznesowych, ale również profesjonalne wsparcie na starcie.

Oferujemy:

- analizę możliwości pozyskania zewnętrznych źródeł finansowania dla nowej działalności gospodarczej

- wsparcie w napisaniu wniosku o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej

- pomoc przy tworzeniu biznesplanu

- doradztwo w zakresie możliwości dalszego finansowania działalności

 

Jeśli mają Państwo już pomysł na biznes ale nie wiecie jak zacząć go realizować - skontaktujcie się z nami! Pomożemy Wam zrealizować wasze plany i marzenia!

  1. Środki na podjęcie działalności gospodarczej w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim

    Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w dniach od 24 października 2016 r. do 26 paździer…

    Czytaj Więcej
  2. Możesz pozyskać środki na własny biznes !!!

    Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie ogłosił nabór wniosków o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej.   Oferowane wsparcie to 20 tys. zł i jest przeznaczone dla osób do 3…

    Czytaj Więcej
MENU
http://www.facebook.com https://plus.google.com/