Branża

ASYSTENT PROJEKTANTA WODNO-KANALIZACYJNEGO

Świetna oferta Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@assunto.pl
794 796 328

Firma Rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta szuka pracownika w TARNOWIE na stanowisko:
ASYSTENT PROJEKTANTA WOD-KAN

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie dokumentacji technicznych instalacji sanitarnych w szczególności instalacji grzewczych lub wodno-kanalizacyjnych
• Uzgodnienia z Inwestorem, gestorami sieci
• Koordynacje międzybranżowe
• Wykonywanie projektów w programie AutoCad
• Uzyskiwanie uzgodnień projektowych oraz decyzji administracyjnych, sporządzanie wniosków o decyzje lokalizacyjne
• Edycja projektu: kompletowanie poszczególnych branż – sprawdzenie kompletności dokumentacji projektowej wg ustaleń z projektantem, w tym jej koordynacja, z uwzględnieniem drukowania, składania i oprawiania.
• Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Praca w młodym zespole
• Miła atmosfera pracy
• Nowoczesne narzędzia pracy
• Zarobki adekwatne do umiejętności

Wymagania:
• Znajomość programów wspomagających projektowanie - AutoCAD
• Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,
• Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - jeśli nie masz, ale jesteś zaangażowany wszystkiego Cię nauczymy :)
• Komunikatywność i odpowiedzialność

więcej informacji pod numerem 794 796 328

Lokalizacja

Małopolskie
Tarnów

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 461
Wyświetlony: 67
Wygasa: 2022-08-31 10:00:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/