Na naszej stronie używamy plików cookie. Kontynuując przeglądanie akceptujesz naszą politykę cookie.  

 

Rekrutacje specjalistyczne

Aby znaleźć kandydatów spełniających Państwa oczekiwania używamy różnorodnych metod rekrutacyjnych, m.in.:


Direct Search

Jest to proces rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska menedżerskie i kluczowe stanowiska specjalistów o unikatowych kompetencjach zawodowych (np. inżynier, technolog, specjalista IT) przeprowadzany przez naszych rekruterów. Ma charakter bezpośrednich poszukiwań kandydatów w  firmach o podobnej branży w całej Polsce.

Wspólnie z Klientem określamy odpowiedni profil kandydata zachowując przy tym pełną dyskrecję. Zadaniem naszych rekruterów jest wyszukanie kandydatów odnoszących sukcesy w swojej branży i przekonanie ich do rozważenia zmiany pracy.


Executive Search

Jest to proces poszukiwania kadry zarządzającej na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Ma charakter poszukiwań bezpośrednich z zachowaniem poufności zarówno pracownika jak i Klienta. Zadaniem naszego konsultanta jest wyszukanie odpowiednich kandydatów, przedstawienie im oferty pracy i zmotywowanie do udziału w rekrutacji u naszego Klienta.


Dlaczego Assunto?

  • zachowujemy dyskrecję
  • docieramy do interesujących osób posiadających na swoim koncie szereg sukcesów zawodowych, które aktualnie pracują i nie planują zmiany pracodawcy, więc nie reagują na klasyczne ofert pracy
  • wyszukujemy osoby o rzadkich, unikatowych specjalnościach zawodowych i wysokich kompetencjach osobistych i merytorycznych
  • rekrutujemy kluczowych pracowników specjalizujących się w branży reprezentowanej przez naszego Klienta


Jak rekrutujemy pracowników dla Państwa?

I – WERYFIKACJA BAZY PRACOWNIKÓW I PUBLIKACJA OGŁOSZEŃ

Przy otwarciu każdego procesu rekrutacji i selekcji przeszukujemy posiadane bazy danych kandydatów, pod kątem wymagań zawartych w profilu stanowiska. Zamieszczamy ogłoszenia rekrutacyjne w różnych mediach indywidualnie dobranych do specyfiki stanowiska. 

 

II – AKTYWNY PROCES DIRECT / EXECUTIVE SEARCH

Aktywna weryfikacja portali branżowych, społecznościowych, korespondencja ze specjalistami w danej branży, uruchomienie własnych źródeł pozyskiwania kandydatów. Przeprowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych i zmotywowanie kandydatów do udziału w procesie rekrutacyjnym.

 

III – SELEKCJA 

W procesie selekcji wykorzystujemy różnorodne metody i narzędzia weryfikacji umiejętności pracownika. Przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami, dokonując badania kwalifikacji i predyspozycji. Sprawdzamy wiarygodność wybranych pracowników poprzez potwierdzenie referencji u poprzednich pracodawców. 

 

IV - REKOMENDACJE WYBRANYCH KANDYDATÓW

Proces selekcji kończy się wyborem kandydatów, których kwalifikacje spełniają Państwa oczekiwania i są najbardziej dopasowane do wspólnie wypracowanego profilu.

Na życzenie Klienta przeprowadzamy badanie profilu zawodowego i osobowościowego kandydatów. Następnie przedstawiamy rekomendację zawierającą profesjonalny opis profilu, analizę testów i zadań wykonanych przez kandydata. Na Państwa prośbę możemy uczestniczyć w rozmowach rekrutacyjnych jako Państwa doradca.

https://www.facebook.com https://plus.google.com/