Branża

Inżynier budowy - delegacje

Świetna oferta Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: praca w delegacji

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży budowlanej, wykonującej prace na terenie całego kraju, szuka osób do pracy na stanowisku:

Inżynier budowy - oferta pracy tymczasowej

Zadania:

  • Wsparcie i współpraca z kierownikiem budowy w zakresie:
  • Prowadzenia i nadzorowania budów (kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, prawidłowości wykonywanych robót)
  • Sporządzania kosztorysów
  • Organizacji pracy
  • Nadzoru nad firmami wykonawczymi
  • Nadzoru nad obiegiem dokumentacji technicznej
  • Zamawiania materiałów budowlanych

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego technicznego (mile widziane z zakresu inżynierii środowiska), lub student ostatnich semestrów
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
  • Zaangażowania i chęci do pracy i nauki

Oferujemy:

  • Pracę w delegacjach na terenie Polski
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie podstawowe + diety
  • Pracę w godz. 7-15 możliwe nadgodziny

Lokalizacja

Cała Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 288
Wyświetlony: 3835
Wygasa: 2021-04-30 15:46:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/