Kariera

Jesteś pasjonatem branży HR? Chcesz pracować w tej dynamicznej branży i na co dzień spotykać się z ciekawymi projektami rekrutacyjnymi? Lubisz rozmawiać z ludźmi a pomaganie innym sprawia Ci przyjemność? Jeżeli tak – zapraszamy!

Co nas wyróżnia?

  • Duża dynamika pracy i niezliczone wyzwania, z którymi możesz się codziennie mierzyć
  • Możliwość zgłębienia tajników branży rekrutacyjnej
  • Nowoczesne narzędzia wspierające Twoją pracę
  • Niezbędny pakiet szkoleń wprowadzających i codzienne wsparcie zespołu

Brzmi ciekawie? Rozbudowujemy swój Zespół i być może szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę
  • przyjazną atmosferę oraz Zespół zawsze chętny do pomocy

Zadania:

  • realizowanie zleconych projektów rekrutacyjnych
  • niestandardowe sposoby pozyskiwania kandydatów
  • pozyskiwanie kandydatów przez aktywną promocję ofert pracy na rynku lokalnym
  • kontakt telefoniczny oraz prowadzenie spotkań z kandydatami
  • zarządzanie administracją personalną - prowadzenie akt osobowych pracowników

Oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży / obsługi Klienta lub rekrutacji
  • zainteresowania branżą hr i rekrutacją oraz chęci rozwoju w tym obszarze
  • znajomości języka rosyjskiego, ukraińskiego lub angielskiego
  • samodzielności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy
  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności, zaangażowania

Jeżeli uważasz, że to właśnie Ciebie szukamy – zgłoś się do nas.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie https://assunto.pl/dla-pracownika/zostaw-swoje-cv.html oraz zapoznaj się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania Twoich danych osobowych, którą znajdziesz tutaj http://assunto.pl/rodo-informacja.pdf

Zastanawiasz się jak przebiega proces rekrutacyjny w naszej firmie - kliknij tutaj https://assunto.pl/dla-pracownika/media.html

    http://www.facebook.com https://plus.google.com/