Branża

Kierownik budowy

Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: woj. Podkarpackie

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży wykonawstwa sieci i przyłączy wod-kan szuka pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- nadzór nad robotami zgodnie z dokumentacją techniczną, harmonogramami,

- nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,

- opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową,

- udział w procesie ofertowania,

- bezpośredni kontakt z Inwestorem / Inspektorami.

Oferujemy:

- pracę głównie na miejscu (Rzeszów i okolice do 100km),

- umowę o pracę na pełen etat z godnym wynagrodzeniem,

- samochód, komputer, telefon służbowy,

- możliwość dodatkowych ubezpieczeń grupowych,

- praca w niewielkiej, rozwijającej się firmie, realny wpływ na jej kształt,

- przyjazna atmosfera.

Wymagania:

- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – sanitarne,

-  wykształcenie techniczne budowlane,

- prawo jazdy kat. B,

- płynna obsługa podstawowych programów biurowych (MS Word, MS Excel) oraz podstawowa znajomość AutoCad, programów do kosztorysowania,

- umiejętność organizacji pracy i zarządzania ludźmi,

- chęć do pracy i kreatywne podejście do sytuacji problemowych.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 358
Wyświetlony: 1795
Wygasa: 2020-06-30 12:06:00
http://www.facebook.com https://plus.google.com/