Branża

Monter instalacji sanitarnych

Mega oferta Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: praca w delegacji

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży budowlanej, wykonującej prace na terenie całego kraju, szuka osób do pracy na stanowisku:

Monter instalacji sanitarnych -oferta pracy tymczasowej

Zadania:

  • Montaż sieci cieplnych z rur preizolowanych i standard
  • Cięcie rur stalowych palnikami gazowymi

Oczekujemy:

  • Minimum 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia przy montażu rur stalowych
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Dyspozycyjności do pracy w delegacjach
  • Zaangażowania i chęci do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w delegacjach na terenie Polski
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie podstawowe + diety
  • Pracę w godz. 7-15 możliwe nadgodziny

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 305
Wyświetlony: 822
Wygasa: 2020-06-30 15:14:00
http://www.facebook.com https://plus.google.com/