Branża

Pracownik budowlany (możliwe delegacje)

Bez doświadczenia Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: praca w delegacji

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży budowlanej, wykonującej prace na terenie całego kraju, szuka osób do pracy na stanowisku:

Pracownik budowlany - oferta pracy tymczasowej

Zadania:

  • Pomoc przy pracach ziemnych:
  1. demontaż istniejącej nawierzchni kolidującej z trasą wykopu
  2. odkopywanie ręczne uzbrojeń kolidujących z wykopem
  3. rozsypywanie piasku w wykopie oraz zagęszczanie go urządzeniami mechanicznymi
  4. pomoc przy układaniu rur w wykopie przez sprzęt mechaniczny
  5. zabezpieczenia wykopów (ogrodzenia)

LUB

  • Pomoc przy pracach budowlanych
  1. Szpachlowanie, gruntowanie, malowanie ścian
  2. Pomoc przy układaniu płytek gresowych (cięcie, przenoszenie)
  3. Wsparcie pracowników wykwalifikowanych

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w pracach budowlanych
  • Mile widziane doświadczenie kierunkowe
  • Odpowiedzialności, zaangażowania, chęci do pracy
  • Dyspozycyjności do pracy w delegacjach

Oferujemy:

  • Pracę w delegacjach na terenie Polski
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie podstawowe + diety
  • Pracę w godz. 7-15 możliwe nadgodziny

Lokalizacja

Cała Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 285
Wyświetlony: 2688
Wygasa: 2021-04-30 15:23:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/