Opis

lokalizacja: praca w delegacji

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży budowlanej, wykonującej prace na terenie całego kraju, szuka osób do pracy na stanowisku:

Spawacz TIG - oferta pracy tymczasowej

Zadania:

  • Spawanie rurociągów pod badania nieniszczące

Oczekujemy:

  • Wykształcenia zawodowego
  • Posiadania aktualnych uprawnień spawalniczych (TIG 141)
  • Mile widziane doświadczenie w spawaniu rurociągów
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w delegacjach na terenie Polski
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie podstawowe + diety
  • Pracę w godz. 7-15 możliwe nadgodziny

Lokalizacja

Cała Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 286
Wyświetlony: 2877
Wygasa: 2020-06-30 15:31:00
http://www.facebook.com https://plus.google.com/