Branża

Elektryk do montażu systemów bezpieczeństwa

Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: woj. podkarpackie, Rzeszów i okolice

Firma Rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży systemów bezpieczeństwa, szuka pracownika na samodzielne stanowisko:

Elektryk

Zadania:

  • Montaż systemów bezpieczeństwa
  • Kompleksowe doradztwo Klientom indywidualnym
  • Praca w Rzeszowie oraz woj. Podkarpackim (czasami na terenie całego kraju)

Oczekujemy:

  • 2 lata doświadczenia w branży
  • Uprawnień SEP do 1 KW
  • Wykształcenia kierunkowego elektrycznego
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności czytania projektów elektrycznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 310
Wyświetlony: 826
Wygasa: 2020-06-30 11:48:00
http://www.facebook.com https://plus.google.com/