Branża

Kierownik serwisu

Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: okolice Rzeszowa

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z 10-letnim doświadczeniem, która oferuje systemy przeciwpożarowe dla szerokiej gamy obiektów, szuka pracownika na stanowisko:

Kierownik Serwisu

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie serwisem instalacji wraz z koordynacją zespołów serwisowych
  • Przygotowywanie wycen i ofert dla klientów
  • Rozliczanie prac serwisowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe techniczne elektryczne lub elektroniczne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • Orientacja na klienta
  • Umiejętność planowania

Wymagania dodatkowe:

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Profesjonalne narzędzia do wykonywania pracy
  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 412
Wyświetlony: 155
Wygasa: 2021-04-30 14:41:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/