Branża

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Pilne! Dodaj do ulubionych
Cena do negocjacji

Opis

Lokalizacja: Jawornik Polski woj. podkarpackie

Samodzielny księgowy:

Zadania

  • Prowadzenie pełnej księgowości oraz książki przychodów i rozchodów spółek należących do portfela klientów kancelarii rachunkowej.
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży w rejestrach VAT i w systemie Symfonia.
  • Dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych.
    i raportów kasowych.
  • Uzgadnianie i rozliczanie kont rozrachunkowych.
  • Uzgadnianie i rozliczanie rozrachunków publiczno- prawnych.
  • Uzgadnianie stanów magazynowych.
  • Sporządzanie deklaracji CIT, VAT, PFRON.
  • Sporządzanie miesięcznych bilansów i rachunków zysków
    i strat.
  • Przygotowanie i sporządzenie sprawozdań finansowych.
  • Bieżący kontakt z Klientami obsługiwanych spółek – wsparcie w zakresie finansowo-księgowym, rozwiązywanie aktualnych problemów, budowanie pozytywnych relacji opartych na dobrej współpracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • 4 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych - wiedza teoretyczna oraz doświadczenie praktyczne – warunek konieczny.
  • Dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz gotowość do ciągłego uczenia się oraz rozwoju.
  • Znajomość zagadnień podatkowych.
  • Mile widziane osoby, które miały okazję pracować w firmie świadczącej usługi księgowe (biura rachunkowe) lub w wewnętrznym dziale księgowości.
  • Wykształcenie min.  średnie.
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów.

Dodatkowe atuty:

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office.
  • Znajomość programu Symfonia lub Enova.
  • Zdolności interpersonalne: dobra komunikacja i umiejętność pracy z klientem.
  • Znajomość j. angielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 471
Wyświetlony: 405
Wygasa: 2024-02-28 11:29:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/