Branża

Inżynier sprzedaży

Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: woj.Podkarpackie, Rzeszów

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta,  poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku
  • Prowadzenie raportów
  • Czynny udział w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Stacjonarna część pracy w biurze w Rzeszowie
  • Mile widziane wykształcenie techniczne, w szczególności Inżynieria Środowiska
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
  • Samodzielność
  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie, determinacja i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Szkolenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 333
Wyświetlony: 2468
Wygasa: 2020-06-30 10:14:00
http://www.facebook.com https://plus.google.com/