Branża

Przedstawiciel handlowy MAŁOPOLSKIE

Pilne! Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: woj. małopolskie

AAgencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta,  poszukuje pracownika  na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
Region: MAŁOPOLSKIE

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i obszarów sprzedaży
  • Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników.

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE(B2B)
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz rozmów sprzedażowych,
  • Praktyczna znajomości pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przejrzyste i godne zasady wynagradzania,
  • Niezbędne narzędzia pracy(samochód, laptop, telefon, szkolenia),
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy.

Lokalizacja

Małopolskie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 452
Wyświetlony: 247
Wygasa: 2022-12-29 14:24:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/