Branża

Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

Dodaj do ulubionych

lokalizacja: wybrany teren w obrębie województwa podkarpackiego

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta szuka pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • Praca w terenie, kontakt z rolnikami
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji
  • Analiza rynku oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży rolniczej (min. 2 lata)
  • Wykształcenia rolniczego, preferowane wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Dobrej organizacji czasu pracy i samodyscypliny

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy z pełnym wyposażeniem w narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (podstawa + premia)

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 359
Wyświetlony: 2381
Wygasa: 2020-06-30 11:15:00
http://www.facebook.com https://plus.google.com/