Branża

Inżynier Środowiska / Modelarz systemów wod-kan

Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: woj. Podkarpackie, Rzeszów

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z dziedziny doradztwa merytorycznego oraz wdrażania rozwiązań informatycznych  w gospodarce wodnej, poszukuje pracownika  na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • udział w projektach związanych z budową i wdrażaniem modeli sieci wod-kan
  • opracowania koncepcyjne w zakresie optymalizacji sieci wod-kan

Wymagania obowiązkowe:

  • doświadczenie/umiejętności praktyczne posługiwanie się silnikami obliczeniowymi EPANET i/lub SWMM5
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (praca w międzynarodowym środowisku)
  • zdolność logicznego myślenia

Mile widziane/dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy z danymi i aplikacjami GIS
  • doświadczenie w pracy w środowisku CAD

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej przy innowacyjnych projektach krajowych i międzynarodowych
  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę - w okresie próby, możliwość pracy w elastycznym systemie godzinowym
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • indywidualny program rozwoju (szkolenia, kursy)
  • komfortowe warunki pracy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 334
Wyświetlony: 2897
Wygasa: 2020-06-30 10:26:00
http://www.facebook.com https://plus.google.com/