Branża

Technik instalator kamer i systemów alarmowych

Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: woj. podkarpackie, Rzeszów i okolice

Firma Rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy wykonującej instalacje teleinformatyczne i zabezpieczenia techniczne, szuka pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Montaż programowanie i uruchomienie kamer typu Satel, kamery Hick Vision, kamery IP i systemy alarmowe firmy Satel

Oczekujemy:

  • Umiejętności czytania projektów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1 KW
  • Wykształcenia elektrycznego
  • Doświadczenia w branży min. 2 lata
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjności na sporadyczne wyjazdy służbowe

Oferujemy:

  • Umowę o prace po okresie próbnym
  • Stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 241
Wyświetlony: 1163
Wygasa: 2020-06-30 14:33:00
http://www.facebook.com https://plus.google.com/