Branża

Analityk/Architekt IT

Świetna oferta Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: Rzeszów, woj. Podkarpackie

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT, szuka pracownika na stanowisko:

Zadania:

- analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych (tworzenie specyfikacji wymagań)

- przekładanie wymagań biznesowych na wymagania techniczne (współpraca z biznesem)

- projektowanie architektury systemów IT (w uwzględnieniem warstw: UI, funkcji i danych)

- identyfikacja czynników wpływających na proponowane rozwiązania uwzględniające aspekty integracji z innymi systemami

- zapewnienie zgodności architektury rozwiązań informatycznych z wymaganiami funkcjonalnymi i niefunkcjonalnymi

- dokonywanie przeglądu architektury rozwiązań oraz proponowanie usprawnień

- dokumentowanie architektury systemów IT i jej komponentów w zgodzie z obowiązującymi standardami

- współuczestniczenie w procesach standaryzacyjnych obszaru zarządzania architekturą systemów IT

- doświadczenie w procesie wytwórczym rozwiązań w roli analityka/projektanta

- doświadczenia w tworzeniu/utrzymywaniu architektury systemów

Technologie:

- Środowisko Microsoft VisualStudio, TFS, Git

- .NET Framework 4.8, .NET Core, C#, Entity Framework

- MS SQL Server

Oczekiwania:

- minimum 5 lat doświadczenia pracy w obszarze IT i 3 lata doświadczenia w prowadzeniu prac analitycznych IT

- wykształcenie wyższe

- dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca czytać dokumentacje techniczne

- zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy.

- umiejętność pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

- zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego

- przyjazną atmosferę w pracy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 395
Wyświetlony: 1480
Wygasa: 2021-01-31 10:32:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/