Branża

Tester automatyzujący

Mega oferta Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: Rzeszów, woj. Podkarpackie

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT, szuka pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Projektowanie i pisanie testów automatycznych
  • Tworzenie planów i przypadków testowych
  • Tworzenie i utrzymywanie środowiska testowego
  • Tworzenie dokumentacji testowej
  • Testy manualne

Technologie:

  • Środowisko Microsoft VisualStudio, TFS, Git
  • .NET Framework 4.8, .NET Core, C#, Entity Framework
  • MS SQL Server

To praca dla Ciebie jeśli:

  • Masz doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • Jesteś zaangażowany/ na w zdobywanie wiedzy i rozwijanie kompetencji
  • Masz wykształcenie kierunkowe
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 394
Wyświetlony: 2096
Wygasa: 2021-04-30 10:30:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/