Branża

Samodzielna Księgowa - Przeworsk

Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: Przeworsk, woj. Podkarpackie

Agencja Rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) poszukuje osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa

Opis stanowiska:

  • weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów księgowych, kwalifikacja pod względem księgowym i podatkowym
  • księgowanie faktur zakupu, w tym faktur kosztowych, importu usług, towarowych, importu towarów, WNT, środków trwałych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji
  • rozliczanie kosztów RMK
  • księgowanie oraz rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • sprawdzanie poprawności zaksięgowanego VAT z rejestrami zakupu i sprzedaży, uzgadnianie plików JPK
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT i innych
  • uczestniczenie w pracach związanych z zamknięciem miesiąca oraz roku
  • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Księgowego lub Samodzielnego Księgowego
  • znajomość przepisów o rachunkowości w zakresie prowadzenia pełnej księgowości i przepisów podatkowych
  • otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność, umiejętność współpracy i budowania relacji w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie zaawansowanym
  • mile widziana znajomość programu Optima

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą samodzielność
  • bardzo dobre, przyjazne warunki pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilną pracę
  • możliwość pracy na część etatu lub elastyczne godziny pracy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 402
Wyświetlony: 1081
Wygasa: 2021-01-31 13:24:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/