Branża

Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji

Mega oferta Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: woj. podkarpackie, świętokrzyskie

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta,  firmy z branży instalacyjnej i grzewczej poszukuje pracownika  na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • praca w terenie, wyszukiwanie i obsługa inwestycji, kontakty z architektami i firmami wykonawczymi, a także pozyskiwanie nowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywności
  • doświadczenia handlowego na podobnym stanowisku – preferowana branża wyposażenia wnętrz
  • doświadczenia w pracy z architektami, projektantami i wykonawcami
  • samodzielności w działaniu i wykazywaniu własnej inicjatywy
  • zaangażowania
  • umiejętności pozyskiwania nowych klientów
  • umiejętności negocjacyjnych
  • umiejętności analizowania sprzedaży, kosztów, rynku, działań konkurencji
  • raportowania wyników działalności handlowej
  • prawa jazdy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
  • indywidualny program rozwoju
  • komfortowe warunki pracy

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 376
Wyświetlony: 2105
Wygasa: 2020-06-30 14:46:00
http://www.facebook.com https://plus.google.com/