Branża

Specjalista ds. sprzedaży usług księgowych oraz HR

Świetna oferta Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: Rzeszów, woj. Podkarpackie

Assunto powiększa swój Zespół! Chcesz pracować w dynamicznej branży HR i na co dzień spotykać się z ciekawymi projektami ? Lubisz rozmawiać z ludźmi a współpraca z klientami biznesowymi sprawia Ci przyjemność? Jeżeli tak – zapraszamy!

Do naszego zespołu poszukujemy osób z doświadczeniem, zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zadania jakie Ci powierzymy:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • sprzedaż usług firmy (księgowość, kadry, zatrudnienie zewnętrzne)
  • doradztwo w zakresie wyboru usług
  • kompleksowe przygotowanie ofert handlowych oraz umów dla klientów
  • nawiązywanie długofalowych relacji z klientami

Zapraszamy do nas jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i nawiązywaniu kontaktów biznesowych z klientami (B2B)
  • potrafisz badać potrzeby klienta
  • charakteryzuje Cię otwartość, komunikatywność i energia w działaniu
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

W zamian oferujemy:

  • dużą samodzielność działania
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prowizyjny system wynagradzania (success fee)

Jeżeli uważasz, że to właśnie Ciebie szukamy – zgłoś się do nas.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 400
Wyświetlony: 1552
Wygasa: 2021-04-30 08:33:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/