Branża

Kierownik lakierni proszkowej

Dodaj do ulubionych

Opis

lokalizacja: Krosno, Podkarpackie

Firma Rekrutacyjna Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta szuka pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie zespołem pracowników wydziału lakierni.
  • Realizacja zadań wynikających ze zleceń i planów produkcji lakierni.
  • Nadzór i prowadzenie kontroli jakości procesu (mycie, suszenie, aplikacja proszku, polimeryzacja).
  • Wykonywanie pomiarów procesu i wyrobów podstawowymi narzędziami pomiarowymi.
  • Dobór zasobów technicznych do potrzeb technologii wykonania zleceń.
  • Inicjowanie rozwiązań podnoszących wydajność i efektywność produkcji lakierni.
  • Rozliczanie czasu pracy podległego zespołu.
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym i technologicznym w zakresie dostosowania wyrobów do zasad lakierowania proszkowego.
  • Przestrzeganie porządku, zabezpieczenia p.poż. i przepisów BHP w obszarze stanowisk pracy.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie min. średnie (techniczne), wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Min. rok doświadczenia w pracy w lakierni proszkowej na stanowisku zarządzającym
  • Praktyczna, potwierdzona doświadczeniem znajomość technologii lakierowania proszkowego
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania produkcją (planowanie, rozliczanie, optymalizacja, gospodarka magazynowa
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność definiowania celów i sposobów ich osiągnięcia.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przestrzeń na rozwój i dalszą specjalizację w obszarze lakierni
  • Interesującą pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 397
Wyświetlony: 1218
Wygasa: 2021-01-31 14:51:00
https://www.facebook.com https://plus.google.com/